POVRCHY  VÍŤAZOV

 
           
           
           
            V súčasnosti prinášame absolútnu novinku - Clay   Court. Technológia tohto povrchu prináša absolútnu zmenu pohľadu na výstavbu klasických antukových ihrísk. Clay Court je nový antukový systém vhodný tak pre vonkajšie plochy, ako aj pre interiéry hál. Je nenáročný na údržbu, pretože pri použití tohto povrchu odpadá každoročná zdĺhavá obnova antuky i starostlivosť počas sezóny.  
             
             
             
 

O nás

       
 

Športové povrchy

       
 

    - halové

       
 

    - vonkajšie

           
 

    - antuka

 

Vybavenie ihrísk

 

Projektová a poradenská činnosť

 
 

Údržba a servis

 

Referencie

 

Kontakt

           
        ANTUKA        
           
    radosť       Športový povrch Clay Court je inovačná kombinácia jemnej antuky a koberca z polypropylénových vlákien s dvojitým sintrom. Hlavné výhody tohto patentovaného športového povrchu sú:  
   

z hry

       
             
             
            - kvalita  
 

    - spoľahlivý odraz loptičky  
      - maximálny komfort  
      - použitie v interiéri aj exteriéri  
      - minimálna údržba a náklady  
         
     

Spoľahlivý a správny odraz loptičky

 
      Patentovaná konštrukcia Clay Court zabezpečuje konštantný odraz loptičky dokonca aj na čiarach kurtu. Všetky rotácie prenášané na loptu - slajzy, topspiny, backspiny a skrátené lopty - majú vynikajúci odraz. Clay Court je spoľahlivou zárukou rýchlosti a výkonu, aký neumožňujú tradičné antukové povrchy (FMPA Výskumný a skúšobný ústav materiálov, Baden Wüttenberg, potvrdil dokonalú schopnosť odrazu).  
       
       
             
             
 

     
       
       
         
      Komfort hry  
      Tento jedinečný podporný kobercový systém je zárukou vynikajúcej stability a zároveň pohodlného a otrasy tlmiaceho hracieho povrchu.  
       
       
               
            Do interiéru aj exteriéru  
 

    Pri vývoji tenisového povrchu Clay Court sa kládol osobitný dôraz na odolnosť proti častému používaniu v exteriéri po celý rok, dokonca aj          v prostredí s nepriaznivými klimatickými podmienkami. Možno ho tiež ľahko adaptovať         v interiéri ako antukový povrch. Navyše sa môže použiť na premenu už existujúceho tvrdého dvorca (aj v zlom stave) na antukový. Ďalšou nezaplatiteľnou výhodou tenisového povrchu Clay Court je, že vonku sa dá na ňom hrať po celý rok   a aj krátko po daždi. Tento povrch je veľmi odolný proti UV žiareniu.  
       
       
       
       
       
       
       
             
             
 

           
      Minimálna údržba a výdavky  
      Výsledkom unikátnej kombinácie antuky               a patentovaného povrchu Clay Court je rovnomerný, homogénny a atraktívny športový (tenisový) povrch, v ktorom na rozdiel od klasických antukových povrchov nevznikajú diery a pukliny. Jeho štruktúra uľahčuje vsakovanie vody a odtok, takže ho netreba často polievať. Vsadené čiary majú životnosť až 5 rokov. Preto ich na jeseň netreba odstraňovať a na jar zase obnovovať.  
       
       
       
       
       
             
                   
 

    Materiály a bezpečnosť  
      Clay Court neobsahuje žiadne toxické polypropylénové vlákno (potvrdené EMPA - švajčiarske federálne laboratóriá pre testovanie       a výskum materiálov) . Ide o porézny povrch           v 100 percentnom štruktúrovanom homogénnom polypropylénovom vlákne vyplnenom antukou na tenisové dvorce. Pokiaľ ide o zranenia spojené so športovou činnosťou, treba vyzdvihnúť skutočnosť, že výrobok bol v záujme najvyššej bezpečnosti podrobený špeciálnemu výskumu a spĺňa požiadavky prevencie.  
       
       
       
       
       
       
             
             
                 
                 
        na stiahnutie Clay Court Clay Court Arena